Karabük'te ramazan yardımları

Karabük'te ramazan yardımları
Karabük'te ramazan yardımları
KARABÜK (AA) - Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yüz çocuğa...

KARABÜK (AA) - Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yüz çocuğa yardımda bulunacaklarını bildirdi.

Bedir, gazetecilere yaptığı açıklamada, "100 İyi Yürek Demek, 100 Gülen Çocuk Demek" isimli sosyal sorumluluk projesiyle öncelikle yetim ve anne babası ayrı olan çocukları mutlu etmeyi amaçladıklarını söyledi. 

Çocukların yüzlerinde oluşacak bir tebessümün her şeyden önemli olduğunu belirten Bedir, şöyle konuştu:

" Seçtiğimiz yüz hayırsever Ramazan Bayramı'nda ihtiyaç sahibi yüz çocuğumuzu sevindirecek. Bayram kıyafetinden ayakkabısına kadar hepsini temin edeceğiz. Bu proje de önemli olan bir kişinin bir çocuğumuzun ihtiyacını gidermesidir. Bu sayede iyilik kervanına yüz hayırseverimizin katılmasını sağlayacağız. Dernek olarak da ramazan yardımları yaptık. Elimizden geldiğinden gerçek ihtiyaç sahibi kişilere ulaşmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimiz yardımlaşma ve dayanışmayla kuvvet bulur. Dernek üyelerimiz ve vatandaşlarımız sağ olsunlar desteklerini esirgemiyorlar."


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Çocuk

  ,

  Proje

  ,

  sosyal

  ,

  Birlik