Karabük'te yatay asansörün bakım çalışmaları

Karabük'te yatay asansörün bakım çalışmaları
Karabük'te yatay asansörün bakım çalışmaları
KARABÜK (AA) - Karabük Belediyesi tarafından Öğlebelli Mahallesi'ne yapılan yatay asansördeki bakım çalışmalarında sona gelindiği...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediyesi tarafından Öğlebelli Mahallesi'ne yapılan yatay asansördeki bakım çalışmalarında sona gelindiği bildirildi. 

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için yapılan önemli çalışmalardan biri olan yatay asansörün yüksek ve engelli bir yapıya sahip olan mahallede yaşayan vatandaşların ulaşımına önemli katkı sağladığı belirtildi. 

Üstü kapatılan asansörün ışıklandırma sisteminin tamamlandığı anlatılan açıklamada, " Güvenlik nedeniyle yatay asansör 24 saat kamera sistemiyle takip edilecek. Kentin her alanda büyümesi, gelişmesi ve modern şehir olması yolunda gereken bütün çalışmaların yapılacak. İlimizde yaşayan bütün vatandaşlarımız, bu değişime ve gelişime tanıklık edecekler. Bütün çabamız, halkımızın daha rahat ve huzur içinde yaşayacağı bir Karabük oluşturmaktır" ifadesi kullanıldı.