Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
KARABÜK (AA) - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Coşkun Güven, lise son sınıf öğrencileri için motivasyon eğitimi düzenleyeceklerini bildirdi. Güven,...

KARABÜK (AA) - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Coşkun Güven, lise son sınıf öğrencileri için motivasyon eğitimi düzenleyeceklerini bildirdi. 

Güven, yaptığı açıklamada, yarın Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi'nde düzenleyecekleri eğitimde yaşam koçu Gökhan Okçu'nun lise son sınıf öğrencilerine motivasyon eğitimi vereceğini belirtti. 

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın eğitimlere destek verdiğini ifade eden Güven, öğrencilerin başarılarını yükseltecek ve onların motivasyonunu artıracak her türlü etkinliğe katkı sağlayacaklarını kaydetti. 

- Karabük'te su kesintisi 

Karabük'te bazı mahalle ve caddelerde su kesintisi olacağı bildirildi. 

Karabük Belediyesinden yapılan açıklamada, yarın Atatürk Mahallesi'nde yapılacak çalışma nedeniyle Atatürk ve Namık Kemal mahallelerinin bir kısmında, Bayır Mahallesi ile Selanik, Fevzi Çakmak, Gazi Paşa,  İstasyon, Gökalp, Seyhan,  ve Hürriyet caddelerinin ise tamamında saat 09.00 ile 15.00 arasında su kesintisi olacağı belirtildi. 

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmamaları için gerekli tedbiri almaları uyarısında bulunuldu.