Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
KARABÜK (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen  "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri"ne başvuruların, 16 Şubat Pazartesi...

KARABÜK (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen  "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri"ne başvuruların, 16 Şubat Pazartesi günü sona ereceği bildirildi. 

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, eğitimin 2013'den beri düzenlendiği belirtildi. 

Eğitimler için başvuru tarihinin 16 Şubat Pazartesi olduğu kaydedilen açıklamada, bu tür eğitim programlarıyla yeni nesillerin yetişmesine katkı sağlanmasının amaçlandığı vurgulandı.

- Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı 

Karabük'te, pazartesi günü Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı düzenleneceği bildirildi. 

Karabük Valiliğinden yapılan açıklamada, 2015 yılı Zonguldak , Bartın ve Karabük'te  turizm ve imalata dayalı sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ'lerin, üretim, hizmet, pazarlama, kalite ve kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla ayrılan yardım bütçelerinin belirlendiği belirtildi. 

Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinde yöresel değerlerden elde edilen katma değerin artırılması, bölge kültürünün yaşatılması ve yaygınlaştırılması ile bölgesel kalkınmaya katkı sağlanması amaçlandığı ifade edilen açıklamada, pazartesi günü Karabük Üniversitesi Fen Fakültesi'nde  "Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı" düzenleneceği kaydedildi.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Bartın

  ,

  spor

  ,

  Turizm

  ,

  eğitim

  ,

  hizmet

  ,

  2015