Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
- Dinçel ve Akay, Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şubesini ziyaret etti

KARABÜK (AA) - CHP Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel ve CHP Milletvekili adayı Cevdet Akay, Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şubesi Başkanı Celal Bulut'u ziyaret etti. 

Akay, ziyarette yaptığı konuşmada, emeklilerin Türkiye için önemli olduğunu ifade ederek, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'un noter tasdikli emekliye 2 bayram ikramiye verilmesi ile ilgili belgeyi size veriyorum. Parti olarak iktidara geldiğimizde tüm sorunları çözeceğiz. Her zaman sizlerle beraber olacağız" dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bulut, dernek tarafından yapılan hizmetleri ve emeklilerin sorunlarını anlattı. 

- Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, "Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması" kapsamında Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. 

Vergili, burada yaptığı konuşmada, bütün mahallelerde birçok konuda hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi. 

Kimi mahallelerde kaldırım yenileme çalışmaları, kimisinde altyapı çalışmaları ve bazılarında  yol çalışmaları olduğunu belirten Vergili, "Şehrin geneline hizmet veriyoruz. Bazı mahallelerde alt yapı çalışmaları devam ediyor. Alt yapısı tamamlanmış yollarda sıcak asfalt uygulayacağız. Bunun için havaların biraz daha ısınması gerekli. Üç ay içinde yeni yapılan yollar dahil asfaltlanmayan yol kalmayacak" diye konuştu.

Rafet Vergili, yarın uygulama kapsamında Aydınlıkevler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.