Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal'ın Karabük Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal'ın Karabük Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan ile Müstakil Sanayiciler ve İş Adamları Derneği Karabük Şubesi Başkanı Ahmet Nur'u ziyaret ettiği bildirildi. 

AK Parti Karabük İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, seçim çalışmaları kapsamında toplumun her kesimine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, Kahveci ve Namal'a ziyaretlerde,  AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, AK Parti Karabük Kadın Kolları Başkanı Hülya Uğur Kocakavak,  AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren ve yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği kaydedildi.

- Köylerde yol genişletme çalışmaları

İl Özel İdaresi Genel Sekteri Mehmet Uzun, Kahyalar-Sipahiler-Karaağaç-Düzcam ?Güneşli köyleri yollarında genişletme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 

Uzun, gazetecilere yaptığı açıklamada, yol kaya ve taşların düşmesi üzerine bölgede çalışma başlattıklarını belirtti.

Muhtarlardan ve köy sakinlerinden bu konuda şikayetler geldiğini anlatan Uzun, "Kayaları kırmak mümkün olmadığı için dinamitle patlatmanın daha uygun olacağını düşündük. Güvenlik önlemleri içerisinde patlama yapıldı. Kısa sürede iş makineleriyle temizleme işlemi yapacağız.  Vatandaşlarımızın daha güveneli ulaşım yapabilmeleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" diye konuştu.