Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük'te çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalandı. Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince,...

KARABÜK (AA) - Karabük'te çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalandı. 

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince, çeşitli suçlardan aranan M.Ç. (39) ve K.O. (23) gözaltına alındı. 

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

-Genel seçime doğru 

AK Parti Karabük Milletvekili ve adayı Osman Kahveci, Karabük'ün iktidarları döneminde şahlandığını ve bu gidişatın devam edeceğini söyledi. 

Kahveci, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarına teşkilatın tüm kademeleriyle devam ettiklerini belirtti.

Teşkilatın tüm kademelerinin uyum içerisinde seçim çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Kahveci, şöyle konuştu:

"7 Haziran genel seçimlerine kısa bir zaman kaldı. Bizlerde il ve ilçe teşkilat kademelerimizle birlikte sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Karabük, AK Parti 'ye her seçimde tam destek verdi. Bizde iktidar olarak ilimize yapılması gereken ne varsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Şimdi önümüzde bir genel seçim var. Partimize vatandaşlarımız yine güzel bir oy oranıyla destek verecek. Gerçekleştirilen yatırımlar ve hizmetler ortadadır. Bu seçimde de güzel bir oy oranıyla Karabük'ten AK Parti'miz birinci çıkacaktır."