Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
KARABÜK (AA) - MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar'ı makamında ziyaret etti. Yalçın, ziyarette...

KARABÜK (AA) - MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar'ı makamında ziyaret etti. 

Yalçın, ziyarette yaptığı konuşmada, 25. dönem milletvekili olarak dün mecliste yemin ettiğini belirtti. 

 Güzel bir seçim dönemi geçirdiklerini ifade eden Yalçın, "Karabük'ün onuruna, gururuna yakışır bir şekilde milletvekilliği yapacağız. Herkese eşit mesafede yer alacağız. AK Parti Karabük milletvekili Osman Kahveci ile çalışacağız. Başarılı bir dönem, demokratik bir süreç bizi bekliyor. Demokratik bir imtihan vereceğiz. Bu imtihanda da AK Parti ile çalışacağız. Koalisyonu birlikte yaparsak zaten beraber çalışacağız, muhalefet olursak da yine beraber çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

Saylar'da demokrasilerde egemenliğin kayıtsız şartsız millette olduğunu vurgulayarak, "Milletimizin takdiri neyse o olur, sandıktan çıkan bizim başımızın tacıdır. Bu anlamda halkımız bu ülkeyi koalisyonla yönetin diye bir tablo çıkarttı. Bu süreçte de halkımız koalisyon ile yönetimi ve hizmeti görüp takdir edecektir. Biz hiçbir zaman kaostan tarafa olmadık. Her zaman milletimize hizmetten yana olduk ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Ziyaret için teşekkür ederim" diye konuştu. 

Yalçın'a ziyarette MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan'da eşlik etti. 

- KBÜ Rektörü Prof. Dr. Polat'a ziyaret

Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı Mehmet Doğan, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'a ziyarette bulundu. 

Doğan, ziyarette, vakfın çalışmaları hakkın bilgi aktardı ve bugüne kadar önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi. 

Polat ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, vakfın çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.