Karabük'ten kısa kısa

Karabük'ten kısa kısa
Karabük'ten kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi (KBÜ) Demir Çelik Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Memiş Işık, çeşitli ziyaretlerde bulundu. KBÜ'den yapılan yazılı...

KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi (KBÜ) Demir Çelik Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Memiş Işık, çeşitli ziyaretlerde bulundu. 

KBÜ'den yapılan yazılı açıklamada, Işık'ın Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR)  Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, KARDEMİR Genel Müdürü Uğur Yılmaz ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi ziyaret ettiği bildirildi. 

Işık'a ziyaretlerinde Enstitü Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yasin Kanbur ve Enstitü Sekreteri Hilmi Acar'ın eşlik ettiği belirtilen açıklamada, üniversite ve sanayi işbirliğinin güçlenmesi için ziyaretlerin devam edeceği kaydedildi. 

- Karabük'te kanalizasyon hattı çalışması 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, şehrin çeşitli yerlerinde kanalizasyon çalışmasının devam ettiğini bildirdi. 

Vergili, yaptığı yazılı açıklamada, altyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirtti.

Şehrin birçok yerinde ekiplerin çalışmalarına devam ettiğini anlatan Vergili, "Karabük Belediyesi, çalışmalarıyla örnek bir belediyedir. Yaz döneminde çalışmalarımız hız kazandı. Eksikliklerin giderilmesi için ekiplerimiz titiz bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için yapılan altyapı çalışmaları devam edecek. Büyüyen Karabük'ün sorunlarını önemsiyoruz. Halkımız için yapılan hizmet bizim asli görevimizdir" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  sanayi

  ,

  Enstitü

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet