KARDEMİR Genel Müdürü Yılmaz'dan ziyaret

KARDEMİR Genel Müdürü Yılmaz'dan ziyaret
KARDEMİR Genel Müdürü Yılmaz'dan ziyaret
KARABÜK (AA) - Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürlüğü'ne atanan Mesut Uğur Yılmaz, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu'nu ziyaret...

KARABÜK (AA) - Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürlüğü'ne atanan Mesut Uğur Yılmaz, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu'nu ziyaret etti.

Vali Alimoğlu, burada yaptığı konuşmada, Yılmaz'a görevinde başarılar diledi. 

"KARDEMİR, Karabük'ümüz için hayati müesseselerimizden birisi ve en büyük müessesesidir" diyen Alimoğlu, "Ülkemiz için de önemli müesseselerden birisidir. Eski Genel Müdürümüz görevinden ayrıldı ve yönetiminde değişiklikler oldu. KARDEMİR'in ve Karabük'ün her türlü faydalı ve hayırlı işinde birlikte gayret edeceğiz" ifadesini kulandı.

Yılmaz ise Vali Alimoğlu'na teşekkür ederek, "KARDEMİR'de en güzel hizmetleri vermek için bu göreve talip olduk, davet edildik. Bu bayrak yarışında aldığımız bayrağı, aldığımız noktadan daha yukarılara taşıyabilirsek ne mutlu bize. KARDEMİR'in ve Karabük'ün daha iyi yerlere gelebilmesi için elimizden geleni var gücümüzle kullanacağız" dedi.

Yılmaz, daha sonra Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi de ziyaret etti.


    ETİKETLER:

    Belediye