Kardemir Karabükspor Başkanı Tankut:

Kardemir Karabükspor Başkanı Tankut:
Kardemir Karabükspor Başkanı Tankut:
- "Önümüzde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile çok önemli bir maçımız var. Kazanmak için lige verilen arayı da değerlendirip, iyi hazırlanıp sahaya çıkacağız"

KARABÜK (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un başkanı Hikmet Ferudun Tankut, 12. haftada Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile çok önemli bir maç oynayacaklarını belirterek, "Kazanmak için lige verilen arayı da değerlendirip, iyi hazırlanıp sahaya çıkacağız" dedi.

Tankut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son iki haftada 4 puan kaybı yaşadıklarını, buna son vermek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Hedeflerinin yeniden bir üst lig olduğunu ve bu hedeflerine yaklaşmak için daha fazla puan kaybetmek istemediklerini anlatan Tankut, "Önümüzde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile çok önemli bir maçımız var. Kazanmak için lige verilen arayı da değerlendirip, iyi hazırlanıp sahaya çıkacağız. Sahamızda oynayacağımız bu maçta taraftarımıza ihtiyacımız var. 12. adam olmalarını istiyorum. Bu takımı hedeflere hep beraber ulaştırabiliriz" diye konuştu.

Bu arada, Kardemir Karabükspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarına Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde devam etti. Teknik Direktör Elvir Balic yönetimindeki idmana, sakatlıkları bulunan Ergün Teber ve Osman Çelik katılmadı.