Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Tankut:

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Tankut:
Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Tankut:
- "Hüseyin Kalpar bu ligin en iyi hocalarından biri ama olmadı, maya tutmadı"

KARABÜK (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, yollarını ayırdıkları teknik direktör Hüseyin Kalpar'a takıma katkılarından dolayı teşekkür etti.

Tankut, Çamlık Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Hüseyin Kalpar bu ligin en iyi hocalarından biri. Bundan hiç kimsenin en ufak bir tereddüdü yok ama olmadı, maya tutmadı. Kendisi de farkındaydı, biz de farkındayız, taraftar da futbolcu da farkında. İnşallah bize uyum sağlayacak, başarıdan başarıya koşturacak bir hoca bulacağız" diye konuştu.

Adana Demirspor ile çok önemli bir maç oynayacaklarını ifade eden Tankut, "Levent Açıkgöz ve futbolcu arkadaşlarıma güveniyorum. Takımımız sahada elinden geleni yapacaktır. Bu zorlu maçtan puan ya da puanlarla döneceğimize inanıyorum" dedi.

 

- Adana Demirspor maçı hazırlıkları

 

Kardemir Karabükspor, ligin 7. haftasında deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik sorumlu Levent Açıkgöz yönetiminde, Çamlık Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından pas çalışması yaptı.

Yaklaşık 2 saat süren ve sakatlıkları bulunan  Fatih Candan'ın katılmadığı, Ergün Teber'in ise takımdan ayrı çalıştığı idman, yarı sahada yapılan maçla sona erdi.