Kardemir Karabükspor liderliğini sürdürmek istiyor

Kardemir Karabükspor liderliğini sürdürmek istiyor
Kardemir Karabükspor liderliğini sürdürmek istiyor
- Kulüp başkanı Tankut: - "Son haftalarda yakaladığımız çıkışımızı, 9 kişi kaldığımız Samsunspor maçında da 1 puan alarak sürdürdük ve liderliğe yükseldik. Liderlik keyfini ilerleyen haftalarda da sürdürmek istiyoruz"

KARABÜK (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor 'un kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, son haftalarda yakaladıkları çıkışı 9 kişi kaldıkları Samsunspor maçında da 1 puan alarak sürdürdüklerini ve liderliğe yükseldiklerini ifade ederek, "Liderlik keyfini ilerleyen haftalarda da sürdürmek istiyoruz" dedi.

Tankut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin çok zor olduğunu bir defa daha gördüklerini, dün deplasmanda oynadıkları Samsunspor maçında aldıkları bir puanın çok değerli olduğunu vurguladı.

Samsunspor karşısında ortaya koydukları mücadele dolayısıyla futbolcuları kutladığını belirten Tankut, "Samsunspor deplasmanı bizim açımızdan çok önemli bir virajdı. Son haftalarda yakaladığımız çıkışımızı, 9 kişi kaldığımız Samsunspor maçında da 1 puan alarak sürdürdük ve liderliğe yükseldik. Liderlik keyfini ilerleyen haftalarda da sürdürmek istiyoruz. Bu ligde her takım, diğer takımları yenecek güce sahip. Bu nedenle işi son haftaya kadar sıkı tutmak zorundayız" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  PTT 1. Lig

  ,

  Karabükspor

  ,

  Lig

  ,

  Kulüp