Kardemir Karabükspor lige umutlu başladı

Kardemir Karabükspor lige umutlu başladı
Kardemir Karabükspor lige umutlu başladı
- Kardemir Karabükspor Başkanı Tankut: - "Lige galibiyetle başlamak, yeni kurulan bir takım için önemli. Bu galibiyet Süper Lig hedefimizde umut oldu"

KARABÜK (AA) - PTT 1.  Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un başkanı Hikmet Feridun Tankut, lige galibiyetle başlamanın, Süper Lig hedefleri için kendilerine moral verdiğini ifade etti. 

Tankut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sezonki Süper Lig kadrosundan hiçbir futbolcuya yer vermedikleri yenilenmiş bir ekiple sezona başladıklarını vurgulayarak, "Lige galibiyetle başlamak, yeni kurulan bir takım için önemli. Bu galibiyet Süper Lig hedefimizde umut oldu" dedi.

PTT 1. Lig'de misafir olduklarını kaydeden Tankut, "İlk maçımızda deplasmanda Giresunspor'u 3-2 mağlup ettik. Zor maçtı ve alınan 3 puan çok değerli. Lige galibiyetle başlamak, yeni kurulan bir takım için önemli. Bu galibiyet Süper Lig hedefimizde umut oldu. Her geçen hafta takım daha iyi olacak" diye konuştu. 

Tankut, Süper Lig'e yeniden yükselmek için sezon sonuna kadar ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını kaydetti.