Kardemir Karabükspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları

Kardemir Karabükspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları
Kardemir Karabükspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları
KARABÜK (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, Giresunspor ile 16 Ağustos Pazar günü deplasmanda oynayacağı ilk hafta...

KARABÜK (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor , Giresunspor ile 16 Ağustos Pazar günü deplasmanda oynayacağı ilk hafta maçının hazırlıklarını sürdürdü. 

Çamlık Tesisleri'nde teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetimindeki antrenman koşuyla başladı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, istasyon, pas ve kondisyon çalışması yaptı. 

Kalpar, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni bir takım kurduklarını ve hafta sonu ligdeki ilk karşılaşmaya çıkacaklarını belirterek, "Lig maçlarında iyi sonuç alarak, inşallah hep birlikte güzel günleri yaşarız. Buna fazlasıyla inanıyorum" dedi. 

Kalpar, ilk maçları kazanan takımların büyük avantaj elde ettiğini, bunun bilincinde olduklarını vurgulayarak, "Kolay olmayan maçları lehimize çevirmek bizim elimizde. Her takımın eksiklikleri var. Kardemir Karabükspor'da faydalı olabilecek her şeyi yapmaya çalışıyoruz. İnşallah ilk maçı ve daha sonra oynayacağımız karşılaşmaları kazanarak, yolumuza emin adımlarla devam ederiz" şeklinde konuştu.