Kardemir Karabükspor'da ikinci kamp dönemi başlıyor

Kardemir Karabükspor'da ikinci kamp dönemi başlıyor
Kardemir Karabükspor'da ikinci kamp dönemi başlıyor
- Bolu'da 15 günlük kamp döneminin ardından 5 gün izin kullanan kırmızı-mavili futbolcular, ikinci etap kamp çalışmaları için yarın Afyon'da toplanacak - Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Kalpar: - "Süper Lig hedefiyle sezon hazırlıklarına devam edeceğiz"

KARABÜK (AA) -  Bolu'da 15 günlük kamp döneminin ardından 5 gün izin kullanan PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, ikinci kamp dönemi için yarın Afyon'da toplanacak.

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeniden Spor Toto Süper Lig'e çıkma hedefiyle çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

İlk kamp dönemlerini Bolu'da başarıyla geride bıraktıklarını, burada takıma yeni katılan bir çok futbolcunun olduğunu ve onlarla çalışma fırsatı yakaladıklarını anlatan Kalpar, şöyle devam etti:

"Süper Lig hedefiyle sezon hazırlıklarına yarın Afyon'da toplanarak devam edeceğiz. Tabi diğer taraftan transfer çalışmalarımızda devam ediyor. Belirlediğimiz bir çok oyuncuyla başkan ve yöneticilerimiz görüşüyor. PTT 1. Lig'e uygun bu ligin özelliklerini taşıyan futbolculardan oluşan bir kadro oluşturuyoruz. Yeni bir takım oluşacak" diye konuştu.

Kalpar, Afyon kampı sırasında bir turnuvaya katılıp maçlar yapacaklarını kaydetti.