KBÜ'de konferans

KBÜ'de konferans
KBÜ'de konferans
KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi (KBÜ) Metalurji ve Malzeme Kulübü tarafından "Demir Çelik Sektöründe KARDEMİR A.Ş'nin Önemi ve Meslek Odası...

KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi (KBÜ) Metalurji ve Malzeme Kulübü tarafından "Demir Çelik Sektöründe KARDEMİR A.Ş'nin Önemi ve Meslek Odası Tanıtımı" konferansı düzenlendi.

Hamit Çepni Konferans Salonu'ndaki konferansta Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Beşinci Kurul İşletme Başmühendisi Fikret Furtun, Türkiye'de ve dünyada çelik üretimi, dünyada ham çelik üretimi, KARDEMİR A.Ş'nin misyonu ve insan kaynakları politikaları, demografik yapısı, imkanları, sanayinin mühendislerden beklentileri konusunda bilgi verdi.

Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Temsilcisi Erman Car ise Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği ile Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası'nın çalışmalarını anlattı.

Daha sonra KBÜ Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nurettin Eltuğral, Furtun ve Car'a teşekkür belgesi verdi.