KBÜ'de proje bilgilendirme toplantısı

KBÜ'de proje bilgilendirme toplantısı
KBÜ'de proje bilgilendirme toplantısı
KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi'nde (KBÜ), "Bilimsel Araştırma Projeleri ve URKUND" bilgilendirme toplantısı düzenlendi.Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz...

KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi'nde (KBÜ), "Bilimsel Araştırma Projeleri ve URKUND" bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu'ndaki toplantıda konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, çok güzel projelerin ortaya çıktığını söyledi.

Yapılan her projeye destek verdiklerini kaydeden Yaşar, şöyle konuştu:

"Biz üniversite yönetimi olarak sizlerin proje yapmasına çok önem veriyoruz ve bunun için sizleri teşvik ediyoruz. Her türlü alanda sizleri desteklemeye devam edeceğiz. Üniversitemize yakışır bir biçimde yayın yapacağınızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Düzenli toplantılarla bir araya gelerek güzel projeler çıkacağına inanıyor ve sizlere başarılar diliyorum."

Daha sonra KBÜ Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kamil Aslan, lisans tez, kapsamlı araştırma, altyapı araştırma, destek, eğitim öğretim kalitesini geliştirme, sektörel işbirliği, katılımlı araştırma, üniversite içi çağrılı, patent destek ve yurtdışı bilimsel etkinlikler destek projeleri hakkında bilgi verdi.