KBÜ'de proje eğitimi

KBÜ'de proje eğitimi
KBÜ'de proje eğitimi
KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesinde (KBÜ) 3 gün sürecek "Proje Tabanlı Yaşamak ve Girişimcilik Eğitimi" başladı. KBÜ Fen Fakültesi Konferans...

KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesinde (KBÜ) 3 gün sürecek "Proje Tabanlı Yaşamak ve Girişimcilik Eğitimi" başladı. 

KBÜ Fen Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitimde konuşan KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, akademik personel ve öğrenciler için böyle toplantıların faydalı bir eğitim olacağını söyledi. 

Öğrencilerin niteliğini artırmayı amaçladıklarını ifade eden Polat, "Her açıdan iyi yetişmiş mezunlar vermek istiyoruz. Öğrencilerimiz, üniversitemizden mezun oldukları zaman hem kendi değerlerini, hem de üniversitemizin kalitesini göstermek istiyoruz. Bundan söz ettirmeleri bize gurur verir. Her zaman için öğrenci odaklı olarak çalışmalara devam edeceğiz" dedi.  

KBÜ Mühendislik Fakültesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Memiş Işık, Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Böyükata ve Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Çelik, daha sonra toplantıda bir konuşma yaptı.