KTSO Başkanlığı seçilen Özcan, AK Parti'deki görevinden ayrıldı

KTSO Başkanlığı seçilen Özcan, AK Parti'deki görevinden ayrıldı
KTSO Başkanlığı seçilen Özcan, AK Parti'deki görevinden ayrıldı
KARABÜK (AA) - Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Tuncay Özcan, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı görevinden...

KARABÜK (AA) - Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Tuncay Özcan, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldı. 

Özcan, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesi dolayısıyla görevinden istifa ettiğini söyledi. 

AK Parti ailesinin bir ferdi olmaktan onur duyduğunu vurgulayan Özcan, şöyle konuştu:

"Karabük halkı her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu görevi yürütürken fazlasıyla yardım ve destek gördüğüm AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve İl Başkanımız Timurçin Saylar'a teşekkür ederim. Bana her zaman kıymet ve güç veren teşkilatımızın her kademesinde bulunan arkadaşlarıma da kendimizi ve hizmetlerimizi yansıtmada daima kolaylıkla ve samimiyetle yanımda oldukları için teşekkür ederim. Her zaman hizmetlerinde olmaya devam edeceğim Karabük halkına da teşekkürlerimi sunarım."

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ise Özcan'a yeni görevinde başarılar dilediğini belirterek, "Haziran ayında yapılacak genel seçimlerle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Biz her zaman kendisini bir partili olarak görüyoruz. Karabük için çalışmaya devam edeceğiz.  Merkez İlçe Başkanlığı görevine Muhammet Kaya kardeşimiz vekalet edecektir" dedi.