Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Kalpar: - "Burada iki puan kaybettiğimizi düşünüyorum" - Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İldiz: - "Kazansak daha iyi olurdu ama deplasman puanı da iyidir

KARABÜK (AA) - PTT 1. Lig 'de sahasında Yeni Malatyaspor ile golsüz berabere kalan Kardemir Karabükspor 'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, iç sahada çok değerli iki puan kaybettiklerini söyledi. 

Kalpar, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, rakibin çok kapandığını ve bu nedenle istediklerini yapamadıklarını ifade etti. 

Çok fazla gol pozisyonu üretemediklerini anlatan Kalpar, "Karşımızda kontra ataklarla gol arayan bir takım vardı. İkinci yarıda pozisyon yaratamaya çalıştık ama olmadı. Burada iki puan kaybettiğimizi düşünüyorum. Bu tür maçlar kazanılması gereken maçlar ama futbol bu, olmayabiliyor. İnşallah daha sonraki maçlarda kaybedilen puanları telefi ederiz" ifadelerini kullandı.  

- Yeni Malatyaspor cephesi

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ise rakipleri önünde zorlu bir mücadele verdiklerini söyledi. 

Lige yeni çıktıklarını ve yapılanma içinde olduklarını belirten İldiz, şunları kaydetti: 

"Doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Her hafta üstüne koyarak gittiğimizi düşünüyorum. Kazanma odaklı oynadık. Deplasmanda ciddi pozisyonlar da bulduk. Kazansak daha iyi olurdu ama deplasman puanı da iyidir. Kardemir Karabükspor'a başarılar diliyorum."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Karabükspor

  ,

  Lig

  ,

  gol