MHP Karabük İl Başkanlığı iftar verdi

MHP Karabük İl Başkanlığı iftar verdi
MHP Karabük İl Başkanlığı iftar verdi
KARABÜK (AA) - MHP Karabük İl Başkanlığı tarafından vatandaşlara iftar verildi. Karabük Belediyesi tarafından Kent meydanına kurulan iftar çadırında...

KARABÜK (AA) - MHP Karabük İl Başkanlığı tarafından vatandaşlara iftar verildi. 

Karabük Belediyesi tarafından Kent meydanına kurulan iftar çadırında MHP Karabük İl Başkanlığı tarafından verilen iftara, MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan,  Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun ve vatandaşlar katıldı. 

MHP Karabük İl Başkanı Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberliğin en yükseğe çıktığı ramazan ayında vatandaşlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Vatandaşlarla her ortamda bir araya gelmeye çaba gösterdiklerini ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

"Mübarek ay ve günler insanımız arasındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği hakim kılıyor. Müslüman kardeşlerimizin ibadetlerini yerine getirmelerine vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olarak toplumda huzur ve güvenin ortamını hakim kılmalıyız. Allah herkesin ibadetini kabul eyler inşallah. Dünyanın dört bir yanında zulüm gören tüm Müslüman ve Türk kardeşlerimizinde Allah yardımcısı olsun. İnşallah, onlar da bir gün bağımsız bir ortamda ibadetlerini yaparlar. Her zaman dualarımızla yanlarındayız."