Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu

Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu
Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Sedat Namal, "Seçimlerde ilimizin plakası olan 78 oranını yakalamak istiyoruz. Yani yüzde 78'i...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Sedat Namal, "Seçimlerde ilimizin plakası olan 78 oranını yakalamak istiyoruz. Yani yüzde 78'i yakalamak istiyoruz" dedi. 

Partisinin il başkanlığı önünde toplanan vatandaşlara hitap eden Namal, bir dizi sürecin ardından  AK Parti Genel Merkezi'nin kendisini aday gösterdiğini söyledi. 

Aday adaylığı sırasında herkesin destek ve duasını aldıklarını belirten Namal, "Diğer partilerin adaylarında da başarılar diliyorum. Nasip olduğu zaman  Karabük'ün milletvekili olacağız. Bu davaya inanan insanlar olarak bizim anlayışımız bu şekildedir. Karabük'e hizmet bizim ana vazifemizdir. Yöre, bölge ve insan ayırmadan bunu yapacağız" diye konuştu.

Kendisini arayan herkese teşekkür eden Namal, şöyle devam etti:

"Bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonraki görevimiz çalışmak. 'Durmak yok yola devam' diyoruz. Bu siyasi bir yarıştır. Seçimlerde ilimizin plakası olan 78 oranını yakalamak istiyoruz. Yani yüzde 78'i yakalamak istiyoruz. Herkese çok teşekkür ediyorum."

Namal, konuşmasının ardından parti binasına çıkarak, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya ile birlikte tebrikleri kabul etti.