Milletvekili Kahveci'den Başkan Aksoy'a ziyaret

Milletvekili Kahveci'den Başkan Aksoy'a ziyaret
Milletvekili Kahveci'den Başkan Aksoy'a ziyaret
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.Kahveci, ziyarette yaptığı...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Kahveci, ziyarette yaptığı konuşmada,  tekrar milletvekili seçilmesinin ardından mazbatasını aldığını söyledi.

Bir seçim süreci yaşadıklarını, herkesin dağ, bayır, köy gezdiğini, sonuç itibariyle milletin takdirinin meydana geldiğini ifade eden Kahveci, "Vatandaşlarımız Türkiye genelinde AK Parti 'yi her ne kadar Türkiye'nin birinci partisi de yapsa sonuç itibariyle tek başına iktidarı vermedi. İnşallah önümüzdeki süreçte tüm siyasi partiler milletimizin bu mesajını iyi okurlar ve sağlıklı bir sonuca ulaşırlar. Türkiye'nin büyümesi gelişmesi yönünde önümüzdeki süreçte atılacak adımların büyük önemi var" diye konuştu. 

Kamuoyunun "Ne olacak, nasıl bir hükümet kurulacak, kurulan hükumetin ömrü nasıl olacak?" diye bir beklenti içinde olduğundan bahseden Kahveci, "Partiler şuanda sonuçları önüne koymuş değerlendirmelerini yapıyorlar. AK Parti'de bu konuda değerlendirmeleri yapıyor. Başbakanımız bizleri çağırdı. Yarın bizimle de bir istişare toplantısı yapacak" sözlerine yer verdi.

Ziyarette, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş ve partililer de  hazır bulundu.