Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "7 Haziran seçimlerinde Karabük'te 1 eksiğimiz olmuştu. 1 Kasım'da yeniden mevcut 2 milletvekilliğinin 2'sini de almanın mutluluğunu yaşıyoruz"

KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "7 Haziran seçimlerinde Karabük'te 1 eksiğimiz olmuştu. 1 Kasım'da yeniden mevcut 2 milletvekilliğinin 2'sini de almanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, partisinin kendisini ve Burhanettin Uysal'ı aday gösterdiğini hatırlatarak, kısa süre içinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini ve 7 Haziran seçimlerinden aldıkları mesajları ve projelerini halka anlattıklarını söyledi.

Karabük'e hizmet için yola çıktıklarını ifade eden Şahin, "7 Haziran seçimlerinde Karabük'te 1 eksiğimiz olmuştu. 1 Kasım'da yeniden mevcut 2 milletvekilliğinin 2'sini de almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hem Uysal hem ben artık Karabük'ün milletvekiliyiz. Seçim kampanyası sırasında halkımıza verdiğimiz sözlerin arkasında durarak hepsini gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Bizim omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun farkındayız. 7 Haziran ve 1 Kasım'da halkımızın bize verdiği mesajı da iyi okuduk. Bunların gerekliliklerini yerine getireceğiz. Ben bütün Karabüklülere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Şahin, hem seçim kampanyası sırasında hem de seçim gününde kentte hiçbir sorunun yaşanmadığını, bunda emeği olan başta kolluk kuvvetlerine ve diğer görevlilere de ayrıca teşekkür ettiğini kaydetti.

Resmi olmayan sonuçlara göre milletvekili seçilen Uysal da Karabük için hizmete hazır olduklarını, Karabük'ün gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, kendisine güvenenlerin güvenlerini boşa çıkartmamak için çalışacağını vurguladı.