Ramazan Bayramı kutlanıyor

Ramazan Bayramı kutlanıyor
Ramazan Bayramı kutlanıyor
KARABÜK (AA) - AK Parti Eflani İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Eflani Belediyesi Düğün Salonu'nda AK Parti Karabük...

KARABÜK (AA) - AK Parti Eflani İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. 

Eflani Belediyesi Düğün Salonu'nda  AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve Belediye Başkanı İbrahim Ertuğurul, partiler ve vatandaşlarla bayramlaştı. 

Kahveci, yaptığı konuşmada, Türkiye 'nin huzurlu ve barış dolu bir ramazan ayını geride bıraktığını söyledi. 

Ramazan Bayramı'na kavuşmanın tüm Müslümanlar için bir mutluluk ve huzur kaynağı olduğunu vurgulayan Kahveci, şöyle konuştu:

"Ülkemizde ve şehrimizde huzur dolu bir ramazan yaşandı. Komşularımıza bakıldığında ise bu durum tam tersi. Huzur ve güven ortamları yok. Türkiye bir huzur limanıdır. Siyasi ve toplumsal yapısıyla vatandaşına güven veriyor. AK Parti iktidarı döneminde güven ortamı daha da pekişti. İktidarda olduğumuz dönemlerde vatandaşa hizmete önem verdik. Bu bizim asli görevimiz. Haziranda yapılan seçim sonrası tek başına iktidar çıkmadı. Koalisyon görüşmeleri devam ediyor. İnşallah, ülkemiz için en hayırlısı olacaktır. Komşu ülkelerde yaşanan savaşlar, en kısa zamanda sona erer. Dünyanın birçok yerinde yaşayan mazlum ve masum insanlarda hak ettikleri saygıyı görürler. Tüm Müslümanların ve Karabüklülerin bayramını kutlarım."