Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
KARABÜK (AA) - Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Ramazan...

KARABÜK (AA) - Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat,  Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. 

Alimoğlu, mesajında, bayramların hoşgörü ve sulhun hakim olduğu, insanlar arasında muhabbetin arttığı ve dargınlıkların unutulduğu müstesna günler olduğunu belirtti. 

 Böyle manalı günlerin dostluk, kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma duygularını artıracak tavır ve davranışların gelişmesine ve ömür boyu sürmesini temenni ettiğini ifade eden Alimoğlu, Ramazan Bayramı'nın  İslam alemine, Türk milletine ve insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temennisinde bulundu. 

Vergili de mesajında son günleri yaşanan on bir ayın sultanı ramazan ayının bitmesiyle birlikte birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun içten hissedileceği  Ramazan Bayramı'nı idrak etmenin sevincini yaşadığını ifade etti.

Polat ise bayramların millet olma bilincinin üst seviyelere çıktığı, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, sevgi ve saygının geliştiği özel günler olduğunu belirterek, Karabük halkının bayramını kutladı. 


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  Hakim

  ,

  Birlik