"Sadece Ailenize Bağımlı Olun" Projesi

"Sadece Ailenize Bağımlı Olun" Projesi
"Sadece Ailenize Bağımlı Olun" Projesi
KARABÜK (AA) - Karabük'te "Sadece Ailenize Bağımlı Olun" Projesi  kapsamında, velilere uyuşturucu ve madde bağımlılığıyla mücadele...

KARABÜK (AA) - Karabük'te "Sadece Ailenize Bağımlı Olun" Projesi  kapsamında, velilere uyuşturucu ve madde bağımlılığıyla mücadele çalışmaları anlatıldı. 

Fevzi Çakmak Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Amiri Nuri Turan, İl Halk Salığı Müdürlüğünden psikolog Gözde Duran ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden İsmail Kibar, velileri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilgilendirdi.

Gözde Duran, gazetecilere yaptığı açıklamada. proje kapsamında hem öğrencileri, hem de velileri bilgilendirmeye devam ettiklerini belirterek, şöyle konuştu:

 "Velilerimizin uyuşturucu ve benzeri maddeler konusunda bilgilendirilmesi önemli. Uyuşturucu kullanan kişilerde hangi değişiklikler olduğunu öğreniyorlar. Televizyon, telefon ve internet kullanımı konusunda da bilgi sahibi oluyorlar. Çocuklarıyla iletişim kurmaları, bu eğitimler sayesinde daha da kolaylaşıyor."