Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy, muhtarlarla buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy, muhtarlarla buluştu
Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy, muhtarlarla buluştu
KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.Aksoy, bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı...

KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Aksoy, bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, mahalle muhtarlarıyla her zaman iletişim içinde olduklarını, planlı ve programlı olarak görüştüklerini söyledi. 

Tüm mahallelere eşit hizmet sunmak için çalıştıklarını anlatan Aksoy, şöyle konuştu:

"İlçenin her yerinde altyapı çalışmamız var. Yeni yerleşim bölgelerinde yol çalışmalarımız mevcut. Bu amaçla öncelikle Gayzabaşı bölgesinde bulunan bütün yolların altyapısını hazırlayıp soğuk asfalt sistemiyle kaplamaya niyetliyiz. Barış ve Bostanbükü Mahallelerin'nde soğuk asfalt çalışması yapacağız. Belediye olarak mahallelerimizdeki sorunları minimum seviyeye indirdik. Asfaltlanmayan çok az mahallemiz var. Bunları da kısa sürede bitireceğiz. İlçemiz tarih bir yer. Muhtarlarımız bize gördükleri sorunları bildirmeleri gerekiyor. Safranbolu'nun altyapı sorunu yok. Göreve geldiğimiz günden beri çok güzel çalışmalara imza attık. Vatandaşa hizmet etmek bizim en önemli görevimiz."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Tarih

  ,

  iletişim

  ,

  zaman

  ,

  hizmet