Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy'a ziyaret

Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy'a ziyaret
Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy'a ziyaret
KARABÜK (AA) - Safranbolu Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. İsmail Ragıp Karaş, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.Karaş,...

KARABÜK (AA) - Safranbolu Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. İsmail Ragıp Karaş, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Karaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Safranbolu'nun ülkenin tarihini ve kültürünü bu günlere kadar bozulmadan taşıyabilmeyi başarmış çok önemli bir kent olduğunu söyledi.

Safranbolu'nun UNESCO Dünya Miras Listesi'nde olmayı fazlasıyla hak ettiğini anlatan Karaş, şunları söyledi:

"Geçmişten bu güne kadar gerçekleştirilen koruma çalışmalarına başkanımız da fazlasını koyarak oldukça başarılı projelere imza atmış. Ben öncelikle kendisine böyle güzel bir şehirde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı ülkemiz adına teşekkür ediyorum. Bununla birlikte yapımı devam eden inşaatın ve mevcut MYO'nun depreme dayanıklılığıyla ilgili çalışmalarda da desteklerini rica ettik."

Aksoy ise Karaş'a yeni görevinde başarılar dileyerek, "Safranbolu Meslek Yüksek Okulumuz ile 6 yılda çok başarılı proje ve etkinliklere imza attığımızı hatırlatmak isterim. Safranbolu Belediyesi eğitime her zaman destek olmayı kendine amaç edinmiş bir belediyecilik anlayışını benimsemiştir" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  zaman

  ,

  kent

  ,

  koruma