Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy'a ziyaret

Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy'a ziyaret
Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy'a ziyaret
KARABÜK (AA) - Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Feridun Tankut, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.Tankut, burada...

KARABÜK (AA) - Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Feridun Tankut, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Tankut, burada yaptığı konuşmada, Aksoy'un Safranbolu'da gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra spora ve sporcuya büyük destek verdiğini söyledi.

Aksoy'un, Safranbolu Belediyespor'un futbol, basketbol gibi spor dallarıyla ilçenin adını duyurduğunu ifade eden Tankut, "Bununla birlikte oyun parklarının hemen yanına yaptırdığı spor alanlarıyla da genç ve çocuklarımızı spora teşvik etmektedir. Bu nedenle başkanımıza gerek spora teşvik gerek Karabükspor'umuza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Aksoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Gençlerin ve çocukların, sosyal medyadan kurtarılması gerektiğini vurgulayan Aksoy, daha sosyal nesiller yetişmesine katkı sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Aksoy, sportif faaliyetlere çok önem verdiklerini kaydederek, "Daha sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çocuklarımızın spora özenmesi adına çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Bununla birlikte Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi bünyesinde çalışmalarını sürdüren bilgi evimizde de çeşitli sportif kurslarımız devam etmektedir." değerlendirmesinde bulundu.