Safranbolu Belediyesi kışa hazır

Safranbolu Belediyesi kışa hazır
Safranbolu Belediyesi kışa hazır
KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, kış mevsimine hazır olduklarını bildirdi.Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen yıl...

KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, kış mevsimine hazır olduklarını bildirdi.

Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen yıl ekiplerin başarılı bir kış dönemi geçirdiğini belirtti.

Ekiplerin 24 saat iş başında olacağını ifade eden Aksoy, şunları söyledi:

"Ekiplerimiz daha önce olduğu gibi görevlerinin başında. Günlük hayatın normal seyrinde devam etmesi için gereken tüm çalışmaları yapacaklar. Bunun için her zamanki gibi 4 vardiya çalışacak olan 100'e yakın personelimizle birlikte, 10 kamyon, 5 kepçe, 2 greyder, 1 kar küreme aracı ve 1 loder ve tuzlu malzememizle birlikte vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. Mevsim şartları itibariyle bazı mahallelere araç giriş ve çıkışlarının, yine minibüs ve otobüs güzergahlarının, ana arterlerin tamamını işlek durumda tutmak için ekiplerimiz her zaman olduğu gibi görevlerinin başında olacaklar." 

Her mevsimin bir güzelliği olduğu gibi yine her mevsimin bir zorluğu da olacaktır" diyen Aksoy, "Bütün bu doğa şartlarına rağmen, kış gerçekten ayrı bir güzeldir. Safranbolu'da daha da ayrı bir güzelliği vardır. Ben bu güzelliklerin Safranbolulular tarafından fark edildiğinin bilincindeyim. Ayrıca kış aylarında da yerli ve yabancı ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz" ifadesini kullandı.