Safranbolu Belediyesinden kısa kısa

Safranbolu Belediyesinden kısa kısa
Safranbolu Belediyesinden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Muratlı Kaymakamlığına atanan Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.Çapar,...

KARABÜK (AA) - Muratlı Kaymakamlığına atanan Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Çapar, ziyarette yaptığı açıklamada, Safranbolu'da güzel anıları olduğunu söyledi.

Görev süresi boyunca güzel çalışmalar yaptıklarını ifade eden Çapar, "İnşallah kendileri bu güzel çalışmalarına ara vermeden devam edecektir. Ben bu güne kadar geçen sürede şahsımdan ilgi ve alakalarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Muratlı'ya gelen her Karabüklü hemşehrimin orada bir kapısı var artık" diye konuştu.

Aksoy da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çapar'a yeni görevinde başarılar diledi.

- Kavakyolu Belediye Başkanı Keskin'den ziyaret

Erzincan'ın Kavakyolu Belde Belediye Başkanı Fikret Keskin, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Keskin, ziyarette yaptığı konuşmada, ilçede turizm ve korumacılık adına yapılan çalışmaları daha önceden takip ettiğini belirtti.

Aksoy'un çalışmalarını takdir ettiğini vurgulayan Keskin,  "Şimdi de bunları yerinde görerek hem bilgi sahibi oldum hem de Safranbolu'yu yakından tanıma fırsatı buldum. Başkanımızı yaptığı güzel çalışmalardan ötürü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadesini kullandı.


    ETİKETLER:

    Turizm

    ,

    Belediye