Safranbolu Belediyesinden kısa kısa

Safranbolu Belediyesinden kısa kısa
Safranbolu Belediyesinden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, "mahalle toplantıları" kapsamında Emek Mahallesi'nde vatandaşlarla toplantı yaptı.Toplantıda...

KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, "mahalle toplantıları" kapsamında Emek Mahallesi'nde vatandaşlarla toplantı yaptı.

Toplantıda konuşan Aksoy, mahalle toplantısına mahalleleri gezerek, vatandaşlarla buluşarak eksik kalan hizmetler konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Emek Mahallesi'nin Safranbolu'nun misafir odası olduğunu ifade eden Aksoy, "Daha önceleri bu şehirde 15 bin kişi yaşıyordu, bu evler yetiyordu. Şimdi 45 bin kişi yaşıyor. Bu nedenle siteleşme çoğaldı. Bunlara bir de öğrencileri ve konaklamaları katarsak 60 bine yakın insan yaşıyor. Bu güzel mahallemizde iki büyük parkı hizmete sunduk. Yürüyüş parkuru çalışmalarımızda sona yaklaşıldı. Bu mahallemizde geçtiğimiz yıllarda önemli ölçüde asfalt çalışması gerçekleştirdik. Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmayla geçtiğimiz yıllarda açtığımız Emek Sosyal Yaşam Merkezi ve Emek SAKEM ile de hem ev hanımlarımıza hem de çocuklarımıza eğitim alanında hizmetler veriyoruz" diye konuştu.

- İBB Mehteran Takımından gösteri

Safranbolu Belediyesi kültür faaliyetleri kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mehteran Takımı Misak-ı Milli Meydanı'nda gösteri yaptı.

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, yıl boyunca gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle Safranbolulu vatandaşlara güzel anlar yaşatmayı amaçladıklarını belirtti.

Yıl boyunca çeşitli etkiliklerin devam edeceğini vurgulayan Aksoy, İBB Mehteran Takımına teşekkür etti.