Safranbolu Muhtarlar Derneğinden ziyaret

Safranbolu Muhtarlar Derneğinden ziyaret
Safranbolu Muhtarlar Derneğinden ziyaret
KARABÜK (AA) - Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz ve yönetimi, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.Aksoy, yaptığı...

KARABÜK (AA) - Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz ve yönetimi, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Aksoy, yaptığı konuşmada, muhtarların hizmet anlamında yapılan çalışmalara destek vermek adına büyük çabalar sarf ettiklerini söyledi.

Muhtarlarla mahallelerde yapılan hizmetlerin yönlendirilmesi hususunda yakın temasta olduklarını ifade eden Aksoy, "İnşallah yeni yönetim kuruluyla çok daha güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. Özellikle şehir merkezindeki mahallelerde bütçelerinin de fazla olmadığı için mesailerinin yüzde 90'ını gönüllülük esasıyla yaptıklarını da bilmekteyiz" diye konuştu.

Yavuz da  Aksoy'un yoğun bir tempoyla çalıştığını belirtti.

Aksoy'un Safranbolu'ya hizmet için çabaladığını vurgulayan Yavuz, "Bu yoğun tempoda da bir araya gelme fırsatımız olmamıştı. Nihayet başkanımızı yönetim kurulumuzla birlikte ziyaret ediyoruz. İnşallah kendisinden bazı taleplerimiz de olacak. Bizleri kabul ettiği için kendilerine teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.