Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü
KARABÜK (AA) - Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Musa Kansu, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Safranbolu Belediye Başkanı...

KARABÜK (AA) - Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Musa Kansu, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.

Kansu, ziyarette yaptığı konuşmada, 170. kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayacaklarını söyledi.

Türk Polis Teşkilatının büyük bir fedakarlıkla çalıştığını ifade eden Kansu, " Vatan ve milletin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için özverili bir şekilde çalışmaktayız. Bilindiği üzere bizlerde her yıl bu haftada çeşitli etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. Ziyaretimiz hem başkanımızı davet etmek hem de başkanımıza emniyet müdürlüğümüzle olan çalışmalardan dolayı teşekkür etmekti" diye konuştu.

Aksoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk Polis Teşkilatının, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü yüreğinde hisseden, huzur ve güvenliği sağlamak uğruna canlarını tehlikeye atan köklü bir teşkilat olduğunu kaydetti.