AK Parti İstanbul Milletvekili Dinçer'den Başkan Çalışkan'a ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili Dinçer'den Başkan Çalışkan'a ziyaret
AK Parti İstanbul Milletvekili Dinçer'den Başkan Çalışkan'a ziyaret
KARAMAN (AA) - AK Parti İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı makamında ziyaret etti.Dinçer, ziyarette...

KARAMAN (AA) - AK Parti İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı makamında ziyaret etti.

Dinçer, ziyarette yaptığı konuşmada, Karaman için hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Karaman'da belediyecilik anlamında önemli gelişmelerin yaşandığını belirten Dinçer, " AK Parti iktidarları süresince yerel yönetimlerde birçok hizmet ve yenilik milletimizle buluştu. Son yıllarda Karaman'da da hissedilir yapısal değişikliklerin yanı sıra belediyecilik anlamında da önemli gelişmeler var. Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Karamanımız için elimizden gelenin daha fazlasını yapma gayretinde olacağız" dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çalışkan ise Karaman'ın gelişmesi için çalıştıklarını belirterek, "Karaman'ın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda büyümesi ve gelişmesi için bütün kurum ve kuruluşlarla uyum içinde çalışıyoruz. Belediye olarak ortak aklın ve ortak düşüncelerin bir arada bulunduğu bu mekanizma içerisinde lokomotif görevini üstlendik. Karaman'a yapılan yatırım ve hizmetlerle ilgili size ve emeği geçen herkese şahsım ve halkımız adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Çalışkan, Belediye yayınlarından oluşan eserleri Dinçer'e hediye etti.