Anadolu Ajansı 95 yaşında

Anadolu Ajansı 95 yaşında
Anadolu Ajansı 95 yaşında
- Karaman Valisi Murat Koca, "Kuruluşunun 95. yılını kutlayan Anadolu Ajansı, kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek ilk günkü anlayış ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir"

KARAMAN (AA) - Karaman Valisi Murat Koca, Anadolu Ajansı'nın (AA) kuruluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Koca, mesajında, kuruluşunun 95. yılını kutlayan Anadolu Ajansı'nın, kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek ilk günkü anlayış ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Anadolu Ajansı'nın, 95. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Koca, şunları kaydetti:

"Milli mücadelemizdeki haklılığımızı tüm dünya kamuoyuna duyurarak büyük bir görev üstlenen ve basın hayatında yayın çizgisi ve kalitesiyle doğruluğunu tescil etmiş, toplumun Türkiye ve dünyada gören gözü, sesi ve kulağı olmuş Anadolu Ajansı, geçmişte olduğu gibi bugün de yurt içinde ve yurt dışındaki yaygın haber ağıyla Türk basınının en önemli haber kaynağıdır. Anadolu Ajansı'nın, 95. kuruluş yıl dönümünü kutlar, başarılı hizmetler gerçekleştiren her kademedeki çalışanını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim."