CHP Karaman Gençlik kollarından, köy okuluna kitap bağışı

CHP Karaman Gençlik kollarından, köy okuluna kitap bağışı
CHP Karaman Gençlik kollarından, köy okuluna kitap bağışı
KARAMAN (AA) - CHP Karaman Gençlik Kolları üyeleri, merkeze bağlı Elmadağ köyü İlkokulu kütüphanesine kitap bağışında bulundu.CHP Gençlik Kolları İl...

KARAMAN (AA) - CHP Karaman Gençlik Kolları üyeleri, merkeze bağlı Elmadağ köyü İlkokulu kütüphanesine kitap bağışında bulundu.

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Yusuf Baştuğ, kitap bağışı sonrası yaptığı açıklamada, kitapların insan hayatında önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.

Her kitabın ayrı ayrı bir hazine olduğunu ifade eden Baştuğ, şunları kaydetti:

"Bu hazineden herkes faydalanıp, kendisine bilgi sağlamalıdır. Köyümüze yapmış olduğumuz kitap yardımında da, çocuklarımızın bu hazineden yararlanmasını istedik. Kitaplar hayatımız içinde bizim için en iyi dosttur. Öğrenci kardeşlerimizin yeni dostlar kazanmasını, geleceğe umutla bakmasını istiyoruz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi, ' Çocuklar geleceğimizin güvencesi yaşama sevincimizdir, bugünün çocuğunu yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.' Biz de bu sözlerin bizim için çok değerli olduğu için bu bilinç içinde bu tür çalışmalara devam edeceğiz. CHP Karaman İl Örgütü ve İl Gençlik Kolları olarak bundan sonra da bize gelen bu taleplere her zaman aynı duyarlılıkla cevap vereceğimizi kamuoyuna duyururuz."