Ermenek'te TOKİ konutları tamamlandı

Ermenek'te TOKİ konutları tamamlandı
Ermenek'te TOKİ konutları tamamlandı
KARAMAN (AA) - Ermenek'te yapımı devam eden 120 konutluk TOKİ projesinde inşaatın büyük ölçüde tamamlandığı ve 14 Ekim Çarşamba günü kura çekileceği...

KARAMAN (AA) - Ermenek'te yapımı devam eden 120 konutluk TOKİ projesinde inşaatın büyük ölçüde tamamlandığı ve 14 Ekim Çarşamba günü kura çekileceği bildirildi.

Ermenek Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, ilçede TOKİ Toplu Konut Uygulamasında sonuca gelindiği bildirildi.

Hak sahiplerinin evlerinin belirleneceği kura çekilişinin, 14 Ekim Çarşamba günü saat 10.00'da Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi Toplantı Salonu'nda yapılacağının ifade edildiği açıklama, şunlar kaydedildi:

"Toplam 120 konuttan 24 adedi standart konut, 96 adedi ise alt gelir grubuna satılacak şekilde yaptırılmıştır. Yapılacak olan çekilişte 17 adet standart konut ile 61 adet alt gelir grubuna satılan konutlar hak sahiplerine teslim edilecektir.  Bugün için sahibi olmayan 35 adet alt gelir grubu ve 7 adet standart dairenin de TOKİ tarafından daha sonra yapılacak ihale sonucu satışı yapılacaktır."