Evde sağlık hizmeti alan hastalar oy kullanabilecek

Evde sağlık hizmeti alan hastalar oy kullanabilecek
Evde sağlık hizmeti alan hastalar oy kullanabilecek
KARAMAN (AA) - Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, evde bakım hizmeti alan ve hareket etmekte zorlanan hastaların 7 Haziran'da oy...

KARAMAN (AA) - Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, evde bakım hizmeti alan ve hareket etmekte zorlanan hastaların 7 Haziran 'da oy kullanabilmesi için önlem aldı. 

Genel Sekreterlikten yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların istemeleri durumunda sağlıklarını riske atmadan oy kullanmalarının sağlanacağı belirtildi.

Hastaların ambulansla taşınarak oy verme işlemlerinin yapılacağı ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi:

"Vatandaşlarımızın oy kullanabilmeleri için öncelikle evde sağlık birimlerine başvurarak kayıt olmaları gerekiyor. Yatalak hastalarımız Pazar günü kendilerine verilen randevu saatinde nakil ambulanslarımızla evlerinden alınacak ve  oylarını kullandıktan sonra da geri bırakılacaklar. Oy kullanmak isteyen Evde Sağlık Birimine kayıtlı hastalarımız Karaman Halk Sağlığı Müdürlüğü'nden, Karaman Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimi'nden veya 444 38 33 numaralı telefonlardan ulaşarak gerekli ve detaylı bilgileri edinebilirler."
 


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Pazar

  ,

  oy

  ,

  7 Haziran

  ,

  kayıt

  ,

  nakil