Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kısacık, tesisleri inceledi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kısacık, tesisleri inceledi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kısacık, tesisleri inceledi
KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, merkez ve ilçelerdeki İl Müdürlüğü'ne bağlı tesis ve alanlarda incelemede...

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, merkez ve ilçelerdeki İl Müdürlüğü'ne bağlı tesis ve alanlarda incelemede bulundu.

Kısacık, yapımı tamamlanmak üzere olan yeni gençlik merkezi, tadilatı tamamlanan Yunus Emre Spor Salonu, ilçelerde bulunan Sudurağı Spor Salonu, Ayrancı Spor Salonu ve Sarıveliler de yapılacak olan spor kompleksi alanını yerinde inceledi.

Kısacık, yaptığı açıklamada, 2015 yılının Spor İl Müdürlüğünün yılı olacağını belirtti.

Şehrin sporun her türüne hitap edecek bir konuma geleceğini ifade eden Kısacık, şunları kaydetti:

"İlimizde ve ilçelerimizde bulunan tesislerimizi gezdik ve eksiklikleri gördük. Bizim hedefimiz en kısa sürede vatandaşlarımızı bu tesislerle buluşturmak ve onların bir an önce tesislerimizde spor yapmalarını sağlamak olacaktır. Karaman'da herkesin bu tesisleri 24 saat kullanabileceği gibi antrenörlerimiz de onların emrinde olacaktır. Ayrıca Karaman'a alacağımız spor müsabakalarıyla 2015 yılı Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün yılı olacaktır."


  ETİKETLER:

  Yunus Emre

  ,

  spor

  ,

  2015