Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- Türkiye Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar ile Pankobirlik Genel Müdürü Tamer Taşpınar, AK Parti Karaman İl Teşkilatını ziyaret etti

KARAMAN (AA) - Türkiye Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar ile Pankobirlik Genel Müdürü Tamer Taşpınar, AK Parti Karaman İl Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, seçim için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünlü, "Sayın Genel Başkanıma ve Genel Müdürüme çok teşekkür ediyorum. AK Partimize destek için buralara kadar geldiler. Allah onlardan razı olsun. Bizde gece gündüz çalışarak sizlere hizmet edeceğiz. İki adayımızda bir birinden değerli insanlar. Adaylarımıza sizlerin desteğini de görmek bizi mutlu etti. İnşallah 7 Haziran'da durmak yok yola devam diyeceğiz" dedi.

Türkiye Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar ise konuşmasında, AK Parti'nin 2002 yılından bugüne kadar yaptıkları ile herkesin gönlünde taht kurduğunu belirtti.

Seçimlerde AK Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk'a ve Recep Şeker'e destek olacaklarını ifade eden Alemdar, şunları kaydetti:

"Sayın Recep Konuk beyin yaptıkları ortadadır. Örnek bir insandır. Tarım alanında Türkiye de ender insanlardandır. Torku gibi bir markayı çıkartarak Dünya pazarına sundu. Bununla birlikte tam bir işçi, çiftçi ve insan dostudur. Biz her zaman yanında olacağız. İnşallah 7 Haziran'da başarılı olacağına inanıyoruz. Biz sendikamız ve üyelerimiz olarak Recep Konuk ve Dr. Recep Şeker'in yanındayız. Çok iyi işler yapacaklarından eminiz. Allah yollarını açık etsin."

Pankobirlik Genel Müdürü Tamer Taşpınar da Konuk ile mesai arkadaşı olmanın bir gurur olduğunu dile getirdi.

Recep Konuk'un bölgeyi adım adım bildiğini söyleyen Taşpınar, "Gerçekten kendisi seçkin bir insan. Yaptıkları ile bunu zaten kanıtlamış birisi. 35 tane fabrikayı kurmuş çiftçiye, işçiye, bölge insanına umut olmuştur. Bölgeyi adım adım bilen birisi. Böyle bir insanın siyasette olması gerektiğini düşünüyorum Ülkede çok iyi işler yapacağını biliyorum. Ülkemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.