Genel seçime dogru

Genel seçime dogru
Genel seçime dogru
KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman Milletvekili adayı Recep Konuk, "Karaman halkı, bu seçimlerde Torosların zirvesinden başkentin zirvesine çıkan...

KARAMAN (AA) - AK  Parti Karaman Milletvekili adayı Recep Konuk, "Karaman halkı, bu seçimlerde Torosların zirvesinden başkentin zirvesine çıkan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun  yanında dimdik durarak, bu bölgenin geleceğine de sahip çıkacak, eline geçen tarihi fırsatı da kaçırmayacak" dedi.

Çalışmalarını mahalle toplantılarıyla sürdüren Konuk, partililere yaptığı konuşmada, Karaman'ın demokratik tavrı, erdemli, sandığı kullanmada becerikli, yapacakla yapamayacak arasında tercih yaparken yüksek şuurlu bir şehir olduğunu daha önceki seçimlerde ispatladığını belirtti.

Bu seçimde de Karaman'ın, Karaman'ı büyütecek vizyona sahip kadroları tercih edeceğini ifade eden Konuk, "Seçeceğiniz 2 milletvekilinin yanı sıra Davutların Ahmet için vereceğiniz oylarla bir Başbakan memleketinin nasıl davranması gerektiğini tüm Türkiyeye göstereceksiniz. Torosların evlatları bu seçimde Torosların zirvesinden Başkentin zirvesine çıkan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanında dimdik durarak, bu bölgenin geleceğine de sahip çıkacak, eline geçen tarihi fırsatı da kaçırmayacak" diye konuştu.

Pazar sabahı tüm Karamanlıları demokratik hakları olan oy kullanmaya davet eden Konuk, şunları kaydetti:

"Bizim talebimiz 7 Haziran'da belirlenecek makamlara değil, milletimizin rızasına, gönül köşküne ve milletimize hizmet etmeyedir. Milletimizin vereceği destek ve güven bizim için dünyanın en kıymetli emaneti olacaktır. Bu emanete sahip çıkmak ve üzerimize yüklediği sorumlulukları yerine getirmek adına çalışacağız. Seçimlerin Karamanımız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."