Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını köylerde sürdürdü.Partililerle birlikte Boyalıtepe, Çoğlu, Burunoba, Osmaniye,...

KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını köylerde sürdürdü.

Partililerle birlikte Boyalıtepe, Çoğlu, Burunoba, Osmaniye, Hamidiye, Göztepe, Salur, Kızık, Sazlıkaya köylerini ziyaret eden AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, seçildiği günden bu yana kendilerine gösterilen teveccühe layık olmak için çalıştıklarını söyledi.

Kısa bir süre içinde özellikle köylerin sorunlarını çözmek için kaynak  bulduklarını ifade eden Şeker, şunları kaydetti:

"Köylerimizin sorunları ile tek tek ilgilendik. Kısa süre içinde projeler geliştirdik. İlerleyen süreçte bunların somut adımlarını atacağız. Allah'ın iziyle Karaman'da köyler modern bir yapıya kavuşacak. Sizden bu süreçte sandıklara ve oylarınıza sahip çıkmanızı istiyoruz. 7 Haziran'dan sonra yaşanan sorunları hepimiz görüyoruz. Bu süreçte birlik olmamız gerekiyor. Ben biliyorum ki sizler koalisyona izin vermeyeceksiniz ve tek başına AK Partimizi getireceksiniz. Seçim beyannamemizde de ne kadar ciddi olduğumuzu gördünüz. İstikrarın devamı için 1 Kasım seçimleri çok önemli."