Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını köylerde sürdürdü.Partililerle birlikte Gülkaya, Başharman, Paşabağı, Güldere,...

KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını köylerde sürdürdü.

Partililerle birlikte Gülkaya, Başharman, Paşabağı, Güldere, Güçler, Çimenkuyu, Üçbaş, Sarıkaya, Ağılönü köylerini ziyaret eden AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, 1 Kasım seçimlerine giderken tüm vatandaşların ve kamuoyunun partilerin seçim beyannamelerini dikkatle izlemesi gerektiğini belirtti.

"Diğer partiler sadece vaat eder; AK Parti ise vaat eder ve yapar" diyen Şeker, şunları kaydetti:

"AK Parti'nin seçim beyannamesi ülkemizi 2023 ve 2071 vizyonlarına huzur ve istikrarla taşıyacak niteliktedir. 265 sayfadan oluşan beyannamede demokratikleşme ve yeni anayasal sistem, insani kalkınma ve nitelikli toplum, istikrarlı ve güçlü ekonomi , bilim, teknoloji ve yenilikçi üretim, yaşanabilir şehirler, sürdürülebilir çevre, vizyoner ve öncü ülke üst başlıklarında Türkiye 'mizin ve insanımızın el atılmamış sorunu bırakılmamıştır. Sadece tarım başlığı altında yeni dönemde yapılacaklar listesi 5 sayfadan oluşmaktadır. Beyannamenin sonunda yer alan 100 önemli proje Türkiye'nin çehresini değiştirecek; ülkemize kalkınma ve ekonomik büyüklükte sınıf atlatacak niteliktedir."