Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, seçim çalışmalarını köy ziyaretleriyle sürdürdü.Konuk, partililerle Ermenek ilçesine bağlı...

KARAMAN (AA) - AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, seçim çalışmalarını köy ziyaretleriyle sürdürdü.

Konuk, partililerle Ermenek ilçesine bağlı Yukarıçağlar, Aşağıçağlar, Katranlı, Elmayurdu, Tepebaşı, Boyalık, Yeşilköy, Ardıçkaya, Yerbağ, ve Pamuklu köylerini ziyaret etti.

 Ziyaretlerde konuşan Konuk, istikrar ortamının bugünün işlerine çare, yarının büyük işlerine başlangıç olduğunu belirtti. 

"Maden işçilerinin sorunlarını çözmek boynumuzun borcu" diyen Konuk, şunları kaydetti:

"Bizim maden ocaklarıyla ilgili başlattığımız çalışmalar yeni değil. Bu bölgedeki ocaklar, maliyetler, rezervler ve işletilmesi ile ilgili uzun zamandır üzerinde çalıştığımız projeler var. Bunun yanında bölgenin değişen iklim şartlarıyla tarım ve hayvancılıkta neler yapılabilir bunlar üzerine de projeler geliştiriyoruz. Bu üzerinde çalıştığımız projelerin uygulanabilirliği ve hayata geçirilmesi belki biraz zaman alabilir ama biz inanıyoruz ki Taşeli bölgemiz önümüzdeki süreçte rahat bir nefes alacak. Biz bölgenin sadece maden ocaklarına dayalı ekonomisini çeşitlendirmek istiyoruz."