Karaman Belediyesi, asfalt kazıma aracı aldı

Karaman Belediyesi, asfalt kazıma aracı aldı
Karaman Belediyesi, asfalt kazıma aracı aldı
KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yol çalışmaları için asfalt kazıma aracı aldıklarını bildirdi.Çalışkan, yaptığı yazılı...

KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yol çalışmaları için asfalt kazıma aracı aldıklarını bildirdi.

Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada, gelişen ve büyüyen Karaman'ın ihtiyaçları doğrultusunda araç parkına yeni araçlar eklendiğini belirtti.

"Hızımızı ve kalitemizi gün geçtikçe artırıyoruz" ifadelerini kullanan Çalışkan, şunları kaydetti:

"Şehrimizin dört yanında başlattığımız asfaltlama çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Asfaltsız yol kalmayacak diyerek başladığımız çalışmalarımız belirli bir program dahilinde ilerliyor. Bu hizmetimizi kısa zamanda daha geniş bir alana yaymak adına iş aracı kapasitemizi artırıyoruz. Geçtiğimiz haziran ayında aldığımız finisher ile sıcak asfalt serim kapasitemizi iki katına çıkarmıştık. Şimdi de yeni bir asfalt kazıyıcıyı araç parkımıza ekledik. Bu araç sayesinde, eski ve kullanılamaz hale gelen asfaltı yer altı hatlarına zarar vermeden rahatlıkla sıyırıp şehrin muhtelif yerlerinde tekrar kullanıyoruz. Aracın boyutu dar alanlarda kullanıma son derece elverişli. Çalışmalarımız mevsim şartları uygun olduğu sürece devam edecek."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  ,

  derece

  ,

  sıcak