Karaman Belediyesinden emlak ve çevre vergisi uyarısı

Karaman Belediyesinden emlak ve çevre vergisi uyarısı
Karaman Belediyesinden emlak ve çevre vergisi uyarısı
KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergisi borcu bulunan vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri hususunda uyardı.Belediyeden...

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergisi borcu bulunan vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri hususunda uyardı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, emlak ve çevre temizlik vergileri 2. taksitinin 30 Kasım Pazartesi gününe kadar ödenmesi gerektiği belirtildi.

Vatandaşların internet üzerinden de vergi ödemelerini yapabilecekleri ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi:

"Vatandaşlar ödemelerini belediye veznelerinden yapabileceği gibi akıllı veznelerden, 444 25 70 Çağrı merkezinden ve internet üzerinden de kolayca yapabilecek. Karaman Belediyesi'nin resmi internet sitesi olan www.karaman.bel.tr adresine giren aboneler; sitenin ana sayfasında bulunan 'Akıllı Kent Hizmetleri' bölümünden kredi kartları ile, Belediye binasının doğu kapısı, Devlet Hastanesi ve Cumhuriyet Parkı'ndaki Akıllı Veznelerden nakit veya kredi kartı ile, Belediyenin 444 25 70 Çağrı Merkezi hattından sesli yönlendirmeyi takip ederek kredi kartı ile ve anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi borçlarını ödeyebiliyorlar."