Karaman Genç TÜMSİAD'dan iftar etkinliği

Karaman Genç TÜMSİAD'dan iftar etkinliği
Karaman Genç TÜMSİAD'dan iftar etkinliği
KARAMAN (AA) - Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Karaman Şubesi iftar programında bir araya geldi.Karaman Belediyesi Kale Sosyal tesislerinde...

KARAMAN (AA) - Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Karaman Şubesi iftar programında bir araya geldi.

Karaman Belediyesi Kale Sosyal tesislerinde düzenlenen programda konuşan Şube Başkanı Mehmet Akif Taşkıran, TÜMSİAD'ın vizyon sahibi milli ve manevi değerlere bağlı yüksek ahlak seviyesine ulaşmış genç iş adamları yetiştirme gayretinde olduğunu söyledi.

TÜMSİAD'ın yaşadığıkları şehre, ülkeye ve insanlığa hizmet etmeyi şiar edinmiş bir kuruluş olduğunu ifade eden Taşkıran, şunları kaydetti:

"Derneğimiz gençlik kavramının daha da önem kazandığı günümüzde, özellikle iş hayatında aktif olan genç arkadaşlara doğru zamanda doğru yerde bulunmay,ı gençliğimizin önüne hedef koyarak yol göstermeyi gaye edinmiştir. Malumumuzdur ki sermaye insanlığın ve ülkelerin geleceğini belirleyen güçlü faktörlerden birisidir. Bunu doğru yönetmek insanımızı ve ülkemizi uluslararası platformda daha güçlü etkili ve söz sahibi bir aktör haline getirir. Bu istikamette milli sermayenin ve yerel kaynakların son derece önemli olduğu bir gerçektir."

Programa AK Parti  Karaman Milletvekili Recep Şeker, Karaman Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hayati Kısacık, Karaman TÜMSİAD Başkanı Rıfat Karaulu, Belediye Meclis Üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.